| MÓJ TARAS. MOJE RELAZZO.


Taras

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

System RELAZZO to kompletny zestaw produktów, wzbogacających przestrzeń ogrodu o trwałe, sprawdzone i eleganckie rozwiązania, które sprawią, że Twój ogród nabierze wyjątkowego charakteru i atmosfery sprzyjającej relaksowi.

Innowacyjne rozwiązanie firmy REHAU – deski na taras RELAZZO jednoczą w sobie naturalność prawdziwego drewna z zaletami nowoczesnych polimerów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz taras do złudzenia przypomina taras drewniany, ale w przeciwieństwie do niego zachowa swój piękny wygląd przez długie lata. Deski kompozytowe RELAZZO sprawdzą się w każdej sytuacji tworząc jednocześnie eleganckie i pełne uroku miejsce wypoczynku i spotkań. Deszcz, śnieg, mróz, upał – niezależnie od zmieniających się warunków atmosferycznych deski RELAZZO spełniają najwyższe wymogi jakościowe. Praca na tarasie, dziecięce przyjęcia urodzinowe, spotkania przy grillu, bawiące się zwierzęta domowe – to czysta przyjemność bez obawy o taras.

Więcej niż taras

Możliwości zastosowania deski tarasowej RELAZZO są tak szerokie jak spektrum ich właściwości. Przydomowe tarasy, baseny, ogrody zimowe, patia, restauracje, a nawet mola i pomosty. Panele tarasowe RELAZZO pozwalają kształtować przestrzeń według indywidualnych potrzeb i upodobań. Przy ich użyciu można zbudować praktycznie każdy taras – zarówno przydomowy, jak i będący elementem przestrzeni publicznej. Z deskami tarasowymi RELAZZO możesz sobie pozwolić na dowolność aranżacji, zarówno pod względem wyboru miejsca, jak i kształtu Twojego idealnego tarasu. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na idealne dopasowanie tarasu do otoczenia. Deski RELAZZO to coś więcej niż zwykłe wykończenie tarasu to wytrzymałość, swoboda, piękno i wygoda.

Szybko, sprawnie, niezawodnie

Deski tarasowe sprzedawane są w kompletach zawierających zestaw akcesoriów umożliwiający samodzielny montaż. Układa się je szybko również, ze względu na ich bardzo dobrą stabilność wymiarową. Po zamontowaniu tarasu od razu możesz z niego korzystać bez żadnych ograniczeń. Deski kompozytowe nie wymagają szlifowania, malowania, lakierowania, czy olejowania. Konserwacja tarasu również nie jest problematyczna, wystarczy, że raz na jakiś czas umyjesz taras myjką ciśnieniową.

Klipsy montażowe wykonane są ze specjalnie powlekanej stali nierdzewnej V4A. Materiał ten jest odporny na działanie wody, soli i chloru, dzięki czemu taras z kompozytów może przylegać do basenu i innych zbiorników wodnych bez obawy o korozję jego metalowych elementów. Wysoka antypoślizgowość paneli RELAZZO uzyskana jest w procesie szczotkowania. Po ścieżce czy tarasie z kompozytów można chodzić bezpiecznie boso, nawet gdy ich powierzchnia jest mokra.


Top