| MÓJ TARAS. MOJE RELAZZO.


RELAZZO

RELAZZO

System RELAZZO to kompletny zestaw produktów, wzbogacających przestrzeń ogrodu o trwałe, sprawdzone i eleganckie rozwiązania, które sprawią, że ogród nabierze wyjątkowego charakteru i atmosfery sprzyjającej relaksowi.

RELAZZO to trzy praktyczne sposoby wzbogacenia ogrodu. RELAZZO taras, RELAZZO SCREEN ekrany separujące oraz nowość w ofercie RELAZZO RHOMBUSPROFIL płoty i elewacje stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni zewnętrznej. RELAZZO to przede wszystkim rozwiązania i materiały spełniające najwyższe wymagania. Produkty RELAZZO jednoczą w sobie naturalność prawdziwego drewna z zaletami nowoczesnych polimerów, dzięki czemu wyglądem przypominają naturalny surowiec, są też równie przyjemne i ciepłe w dotyku.

Stosując rozwiązania RELAZZO można wyeliminować wszystkie wady drewna. Deski wchodzące w skład systemu RELAZZO mogą być wystawiane na długotrwałe odziaływanie słońca, bez ryzyka utraty koloru czy pojawiania się pęknięć. Są przy tym bardzo trwałe i wytrzymałe. Zachowują swój estetyczny wygląd niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Efekty te uzyskano dzięki opracowaniu zaawansowanej technologicznie receptury, tworzącej nowoczesny kompozyt RAU-WOOD. Produkty RELAZZO wykonane są z kompozytów, zawierających 50 proc. rodzimego drewna i 50 proc. ekologicznego polipropylenu. Opady atmosferyczne, wilgoć, promienie słońca, a także owady czy pleśnie, nie stanowią zagrożenia dla tego materiału, dlatego zachowuje trwale swoje właściwości użytkowe i dekoracyjne.

Ponadprzeciętne właściwości RELAZZO zainteresują zarówno właścicieli przydomowych tarasów, basenów czy ogrodów zimowych, jak i architektów, projektantów i inwestorów szukających nowoczesnego rozwiązania do zastosowań w restauracjach, hotelach, na pomostach czy molach. REHAU projektując system RELAZZO konsekwentnie rozwija i udoskonala go w celu uzyskania z roku na rok coraz wyższego komfortu użytkowania. Zadowolenie Klientów jest dla REHAU priorytetem. Nic więc dziwnego, że system RELAZZO cieszy się sporym powodzeniem na rynku.

RELAZZO to w każdej mierze niezawodność!

RELAZZO to:

 • Design i emocje
  Atrakcyjne kolory i wysokiej jakości powierzchnie dają poczucie bezpieczeństwa i swobody w aranżacji. Dzięki temu uzyskamy pozytywne emocje, spokój, przyjemność w kontakcie z przyrodą, czysty relaks nie zmącony zbędnym niepokojem. Innowacyjny materiał spełnia najwyższe wymagania.
 • Trwałość i wygoda
  Przyjemność użytkowania przy minimalnej konserwacji bez drzazg, pęknięć. Zapominamy także o kosztownym i czasochłonnym malowaniu, lakierowaniu i szlifowaniu. Możemy się w pełni oddać przyjemnościom korzystania z ogrodu.
 • Ochrona środowiska
  Produkty wytworzone są w sposób umożliwiający ich późniejszy recykling, co w dobie szczególnej dbałości o aspekty ekologiczne jest bardzo ważnym czynnikiem branym pod uwagę przy wyborze materiałów.

Przekonaj się o licznych zaletach RELAZZO:

 • produkowany w Austrii, w jego skład wchodzi: 50% drewna europejskiego, iglastego oraz 50% najwyższej jakości, ekologicznego polipropylenu,
 • wyjątkowo przyjemny w dotyku, o zapachu naturalnego drewna,
 • trwały i odporny na warunki atmosferyczne, takie jak: mróz, śnieg, deszcz czy słońce,
 • łatwy w codziennej pielęgnacji i utrzymaniu w czystości,
 • nie wymaga żadnej konserwacji, malowania ani olejowania, zachowując swoje właściwości użytkowe przez wiele lat,
 • łatwy montaż,
 • nieograniczone możliwości aranżacyjne,
 • szeroka paleta barw.

Top