| MÓJ TARAS. MOJE RELAZZO.


Realizacje

Domy prywatne

dom w bydgoszczy

Dom prywatny w Bydgoszczy

Romantyczny taras przy domu nad brzegiem jeziora w najbardziej popularnym kolorze Ter.

dom w głuchołazach

Dom prywatny w Głuchołazach

Nowoczesny kompozyt przy nowoczesnej bryle budynku to połączenie idealne. Taras płynnie przechodzi w trawnik. Minimalizm w najlepszym wydaniu.

dom w Gdyni

Dom prywatny w Gdyni

Przytulny taras w nowoczesnym stylu przy domu prywatnym.

dom w minsku mazowieckim

Dom prywatny w Mińsku Mazowieckim

Piękna aranżacja architektoniczna w niezwykle modnym kolorze Sasso. Kolejny dowód na to, że RELAZZO i nowoczesność idealnie do siebie pasują.

dom w Tatrach

Dom prywatny w Tatrach

Budynek mieszkalny jednorodzinny – wielokrotnie nagrodzony – zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Karpiel&Steindel.

dom w Poznaniu

Dom prywatny w Poznaniu

Taras wraz ze ścieżką przy domu prywatnym. Na tarasie wykonana została zabudowa umożliwiająca montaż żagla przeciwsłonecznego.

dom w Szczecinie

Dom prywatny w Szczecinie

Dlaczego nie połączyć biało-popielatej elewacji z brązowym tarasem? W tej realizacji wykorzystano także system oświetlenia LED.

dom w opolskim

Dom prywatny w Głownie

Nowoczesny taras z jacuzzi przy domu prywatnym. Udane połączenie tradycyjnej kostki z nowoczesną deską kompozytową.

20150217_121959_Richtone(HDR)

Dom prywatny w Łodzi

Łukowy taras na którym wykorzystano deskę RELAZZO classic w kolorze ambra. Ciekawostka to łukowa podstopnica oraz cokół przy ścianie wykonany z deski Classic. Stopnie zostały wykończone aluminiową listwą schodową. Całości dopełniają donice wykonane z desek RELAZZO Classic w tym samym kolorze co cały taras.

dom prywatny 2.1, Pyskowice

Dom prywatny w Pyskowicach

Taras RELAZZO w jasnym kolorze Ciotollo idealnie harmonizuje z nowoczesną bryłą domu, tworząc spójną, elegancką całość.

dom prywatny 1.2, Chyby

Dom prywatny w Chybach

Deska RELAZZO w kolorze Ambra została dopasowana do ciepłej kolorystyki domu. Dzięki temu powstała przytulna przestrzeń wokół domu zachęcająca do relaksu.

zdjecie (6)

Dom prywatny w Skokach

Powstał z deski elewacyjnej Rhombusprofil powstał solidny i jednocześnie elegancki płot, pełniący doskonale swoją funkcję praktyczną i nadający całej posesji unikalnego charakteru.

fot.Marcin Melanowicz-6620

Dom prywatny w Poznaniu

Kolor Ciotollo deski elewacyjnej RELAZZO Rhombusprofil, która została wykorzystana w płocie doskonale koresponduje z stonowaną kolorystyką domu. Płot stanowi solidną ochronę, ale jednocześnie podkreśla charakter posesji.

IMGP2092

Dom prywatny w Walendowie

Ciepły, brązowy kolor deski RELAZZO idealnie pasuje do kolorystyki domu, która jest utrzymana w tonacji ecru. Taras jest słonecznym miejscem wypoczynku całej rodziny.

szczepankowo (2)

Dom prywatny Szczepankowo

Taras podobnie jak kolorystyka domu utrzymany jest w modnych odcieniach szarości. RELAZZO w kolorze Sasso idelanie komponuje się z nowoczesną bryłą budynku.

Dom prywatny Tarnowo Podgórne

Dom prywatny Tarnowo Podgórne

Słoneczny taras w modnym kolorze Terra stanowi najważniejsze miejsce w ogrodzie.  Taras jest wystarczająco duży, aby można na nim było nie tylko się zrelaksować w promieniach słońca,  ale także spotkać ze znajomymi.

fot.Marcin Melanowicz-8603

Dom prywatny Swarzędz

Taras o fantazyjnym kształcie prezentuje się pięknie zarówno w dzień jak i wieczorową porą, dzięki dyskretnemu oświetleniu. Idealnie wkomponowane drzewo w to założenie sprawia, że taras jest jedyny w swoim rodzaju.

knurów  (7)

Dom prywatny Knurów

Poranna kawa, czy śniadanie na słonecznym tarasie muszą smakować wyśmienicie. Taras RELAZZO utrzymany jest w eleganckiej kolorystyce szarości, która idealnie komponuje się z kolorystyką domu sprawiając wrażenie, że jest przedłużeniem salonu.

Firmy i przedsiębiorstwa

_DSC2457

Pracownia architektoniczna Ostrowscy Design

Przed pracownią architektoniczną Ostrowscy Design w Poznaniu powstała nowoczesna i elegancka przestrzeń, którą wzbogacają donice wykonane z tej samej deski RELAZZO w modnym kolorze Sasso.

3

Malta House

Malta House to zielony kompleks biurowy w centrum Poznania. Deski RELAZZO w wybarwieniu Ciottolo znjdują się na tarasch i dziedzińcu budynku.

Biurowiec Maraton

Biurowiec Maraton

Powierzchnia tarasów tego siedmiokondygnacyjnego biurowca w Poznaniu wynosi w sumie 320m2. Tarasy zaprojektowane są tak, aby jak najwygodniej mogli z nich korzystać pracownicy biurowca.

Hotele

wisła  (8)

Villa Rubinstein w Wiśle

Piękne widoki na polskie Tatry można podziwać z tarasów Villi Rubinstein w Wiśle, na których zastosowano deskę Sasso w kolorze Grano. Na główny taras prowadzą imponujące, kaskadowe schody również zrobione z Sasso Grano.

Hotel ARŁAMÓW

Hotel ARŁAMÓW

Ponad 5000 mkw tarasu RELAZZO w tym pięknym hotelu w Bieszczadach robi imponujące wrażenienie podobnie jak cały hotel.

fot.Marcin Melanowicz -2638

Ranczo Smyczyna

Ranczo Smyczyna to gwarancja idealnego odpoczynku w malowniczej okolicy. Słoneczny taras RELAZZO zachęca do relaksu wszystkich gości.

Hotel Piano

Hotel Piano – Opole

Deski RELAZZO doskonale sprawdzają się w przestrzeni publicznej. Są mocne i wytrzymałe – a to ważna cecha w przypadku restauracyjnego tarasu.

Apartamentowce

Apartamentowiec DUNE

Apartamentowiec DUNE

Dune to luksusowy apartamentowiec zlokalizowany tuż przy nadmorskiej promenadzie. W to połączenie nowoczesnej architektury i wydm doskonale wpisuje się RELAZZO.

img_3436-s

Apartamentowiec (ATANER)

Elegancka i funkcjonalna przestrzeń dla wymagających osób, którzy cenią jakość i design.

Taras Na Fali w Sopocie

Taras Na Fali w Sopocie

Pierwszy w Polsce obiekt z zastosowaniem deski RELAZZO w kolorze Crema. Taras dachowy przy apartamencie z pięknym widokiem na morze i sopocki Monciak.

Obiekty użyteczności publicznej

WeliosDachterrasse4

Centrum Nauki Welios

Centrum Nauki Welios w Austrii postawiło na taras RELAZZO w kolorze Terra. Z naukowymi argumentami nie będziemy dyskutować.

Aquapark w Koszalinie

Aquapark w Koszalinie

Pierwszy w Polsce obiekt z zastosowaniem deski elewacyjnej Rhombusprofil. Przy montażu wykorzystano niewidoczne klipsy, dzięki którym elewacja ma jednolitą powierzchnię.

Szkoły i przedszkola

przedszkole 1.1, Zabki

Przedszkole w Ząbkach

RELAZZO oprócz niekwestionowanych walorów estetycznych to także najwyższa jakość i bezpieczeństwo. Dlatego wybierany jest także do inwestycji takich jak szkoły czy przedszkola.


Top