| MÓJ TARAS. MOJE RELAZZO.


Ekrany separujące

RELAZZO SCREEN

R24-D038

Ekrany separujące RELAZZO SCREEN to kolejna nowość w rodzinie RELAZZO. REHAU innowacyjny system desek tarasowych wzbogacił o elementy separujące, które są uzupełnieniem oferty nowoczesnych rozwiązań do ogrodu i zewnętrznych przestrzeni publicznych.

System separujący RELAZZO SCREEN pełni nie tylko funkcję osłony przed sąsiadem, ale także w bardzo elegancki i estetyczny sposób dzieli przestrzeń zewnętrzną, nadając jej nowoczesny charakter. Śmiało można powiedzieć, że RELAZZO SCREEN budują nasz ogród na nowo, tworząc kameralne miejsce odpoczynku i relaksu. Nowoczesny charakter ekranów podkreślają aluminiowe ramy, w których zamontowane są deski kompozytowe. Tworząc własną przestrzeń w ogrodzie uzyskujemy nie tylko intymny charakter, ale także miejsce, w którym dominuje spokój i bezpieczeństwo.

 

Designerskie i praktyczne rozwiązanie

Dzięki zastosowaniu prawdziwego drewna i ekologicznych polimerów ekrany RELAZZO SCREEN przypominają w wyglądzie i dotyku naturalny surowiec, podczas gdy jego właściwości zostały dalece przewyższone. Komponenty RELAZZO SCREEN zostały wykonane z innowacyjnego materiału WPC, zwanego RAU-WOOD, opracowanego przez REHAU Austria. Dzięki odporności na promienie UV i wilgoć, kolor i właściwości ekranów zostają zachowane na długie lata, przy minimalnej pracy związanej z konserwacją. Ekrany nie wymagają pielęgnacji, malowania, czy olejowania. Wystarczy ciepła woda, aby wyczyścić zabrudzone elementy. Inteligentna technika montażu gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż, z którym każdy sobie poradzi. RELAZZO SCREEN to niezwykle proste i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących wyciszenia i spokoju. Uniwersalność ekranów polega również na tym, że oddzielając nas od otoczenia stają się jednocześnie nowoczesnym elementem ogrodu, który może funkcjonować samodzielnie jako dodatkowa ozdoba ogrodu. Wystarczy ją odpowiednio zaaranżować z roślinnością aby uzyskać zupełnie nowy architektoniczny punkt w ogrodzie.

Ekrany RELAZZO SCREEN to również nowoczesny design. Panele ekranowe występują w dwóch najbardziej popularnych kolorach: Terra i Ambra. W swoim wykonaniu i wyglądzie idealnie korespondują z deską tarasową RELAZZO tworząc harmonijną i designerską przestrzeń ogrodów i reprezentacyjnych miejsc publicznych.Top